Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji +48 605 106 632 | sklep@wsliwinski.pl

Filtrowanie

Zegarki Breitling Classic Avi oraz Aviator 8 powstały latach 50-tych XX wieku. Historia tej rodziny zegarków związana jest z awiacją. Firma Breitling w tamtych czasach wytwarzała skomplikowane lotnicze zegary jako przyrządy pokładowe montowane w kokpitach samolotów. 

Zegarki Breitling Classic Avi i Aviator 8 - lotniczy rodowód

Tak więc obok lotniczych przyrządów, w firmie Breitling został zaprojektowany pierwszy oryginalny zegarek pilota Super Avi, inspirowany słynnymi samolotami bojowymi z tamtych czasów. Zegarek Super Avi P-51 Mustang, to jedna z zegarmistrzowskich legend awiacji, podobnie jak Super Avi F4U Corsair, Super Avi Curtiss oraz P-40 Warhawk.

Zegarki Breitling Classic Avi oraz Aviator 8 to modele przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, którzy prowadzących aktywny styl życia połączony z miłością do samolotów i awiacji, a w dodatku - ceniących jakość i luksusowe wykończenie.

Zegarki Breitling Classic Avi i Aviator 8, zapewniają wodoszczelność od 30 do 100 m. Napędzają je mechanizmy automatyczne i manualne Breitling takie jak B01, B04, B09, Breitling 17 i  Breitling 45. 

Koperty zegarków dostępne są w rozmiarach od 41 mm, poprzez 43 mm, do 46 mm. 

Breitling Classic Avi i Aviator 8, napędzane są mechanizmami automatycznymi i manualnymi, które zapewniają od 38 do około 70 godzin rezerwy chodu.

Tarcze w Breitling Classic Avi i Aviator 8

Breitling Classic Avi i Aviator 8 to również wyjątkowe, bardzo czytelne tarcze zegarków. Dostępne są w kolorach, błękitu, antracytu, czerni, zieleni. Na tarczach często spotkamy chronografy, które oferują dokonywanie dokładnych pomiarów czasu.

Tarcze zegarków Breitling Classic Avi i Aviator 8 - ich kolorystyka i czytelność, to duch zegarków jakie były noszone przez legendy awiacji tamtych czasów.

Wykończenie zegarków Breitling Classic Avi i Aviator 8

Breitling Classic Avi i Aviator 8 to zegarki wykonane ze stali oraz wykończone w złocie. Dostępne na bransoletach i skórzanych paskach, zegarki te wytwarzane są jako bieżąca kolekcja, jak również limitowane edycje.

Limitacje Classic Avi i Aviator 8 to historia mówiąca o legendarnych maszynach latających z czasów II Wojny Światowej.

Każdy zegarek z linii Classic Avi i Aviator 8 pracuje z ponadprzeciętną precyzją gwarantowaną przez certyfikat chronometru COSC.

Modele Classic Avi i Aviator 8 to zadziwiająco czytelne zegarki, które zawsze w sposób precyzyjny współpracują z pilotem. Ta linia zegarków Breitling to wybór, który najlepiej oddaje ducha i legendę lotnictwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl