Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji +48 605 106 632 | sklep@wsliwinski.pl

Filtrowanie

Zegarki Breitling Superocean

Znaleziono produktów: 28
Ikona - serce
  • nowość
Ikona - serce
  • nowość
Ikona - serce
  • nowość
Ikona - serce
  • nowość
Ikona - serce
  • nowość
Ikona - serce
  • nowość

Model Superocean został zaprojektowany przez  markę Breitling w 1957 roku dla wojskowych i profesjonalnych nurków. Szybko zyskał popularność wśród wielu miłośników nurkowania oraz entuzjastów zegarków innych sportów wodnych.

Zegarki Breitling Superocean - dla poszukujących głębi

Superocean to potężny, a zarazem nowoczesny zegarek dla mężczyzn i kobiet prowadzących aktywny styl życia. połączony z ekscytacją oceanem, miłujących nurkowanie i sporty wodne. Zegarek ten został specjalnie zaprojektowany dla odważnych nurków i zabezpieczony tak, aby mógł być używany bezpiecznie w ekstremalnych warunkach pod wodą.  

Rozmiary i mechanizmy w Breitling Superocean

Zegarki Superocean zapewniają wodoszczelność od 200 aż do 2000 m. Są wyposażone w słynne mechanizmy automatyczne Breitling 17. Dostępne w wielkości koperty od 42 do 48 mm. Doskonale sprawdzają się jako zegarki dla profesjonalistów w dziedzinie eksploracji morskich głębin, jak również użytkowników codziennych.

Zegarki Breitling Superocean to również zegarki damskie o rozmiarze koperty 36 mm.  Mechanizmy automatyczne używane w tych modelach chronometrów zapewniają około 38 godzin rezerwy chodu.

Tarcze w modelach Superocean

Superocean to również wyjątkowe tarcze zegarków w pomarańczowym i żółtym kolorze. Dzięki zastosowaniu wyraźnych indeksów oraz kontrastowych tarcz, są one bardzo czytelne nawet głęboko pod wodą. Producent oferuje także czarne i niebieskie kolory tarcz.

Wykończenie w zegarkach Breitling Superocean

Superocean to zegarki wykonane ze stali i tytanu, dostępne na bransoletach i gumowych paskach.

Zegarek Superocean to symbol podwodnej eksploracji dla odważnych. Każdy zegarek z linii Superocean pracuje z ponadprzeciętną precyzją gwarantowaną przez certyfikat chronometru COSC.

Superocean to doskonały przykład chronometru, który może działać nawet do 200 metrów pod wodą.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl